משכנתא חדשה

משכנתא חדשה

בשעה טובה אתם לקראת רכישת דירה והגשמת החלום שלכם. מכיון שרוב הזוגות הצעירים זקוקים למשכנתא על מנת להשלים את הסכום הדרוש לקניית הדירה, חשוב שתדעו לקראת מה אתם הולכים.

מהי משכנתא? כיצד היא משפיעה על מהלך החיים? מה ההבדלים בין המסלולים? מהו תמהיל ולמה הוא כל כך חשוב כשהוא נעשה נכון ומדויק בהתאם לצרכים האישיים שלכם? חשוב שתדעו כמה דברים חשובים לפני אחת ההחלטות החשובות בחיים.

משכנתא היא הלוואה כנגד שעבוד נכס. שעבוד הנכס נותן ביטחון וערבות לבנק המלווה את הכסף. מכיוון שמדובר בסכומי כסף גדולים, קיימת השלכה על מהלך החיים  בעשורים הקרובים וחשוב שההחלטה שנקבל תתבצע בשיקול דעת ומחשבה מעמיקה.
 
שוק המשכנתאות בישראל הינו תחום תחרותי, שמשתנה כל הזמן, הבנקים מציעים מסלולים מגוונים והצעות שונות אטרקטיביות יותר או פחות. בעת לקיחת משכנתא חדשה, אחד הדברים החשובים ביותר יהיה בחירת מסלולי המשכנתא. הרכבת המסלולים בהתאם לנתונים ולצרכים האישיים שלכם הינה חשובה ביותר ונקראת תמהיל משכנתא מותאם אישית, התמהיל נבנה בהתאם ליכולת ההכנסה החודשית וליכולת ההחזר שלכם ומושפע מגורמים נוספים שנגזרים מהמצב המשפחתי, מהוותק והתנאים במקום העבודה ועוד.. 


התאמה נכונה של תמהיל המשכנתא וההרכבה של המסלולים הנכונים עבורכם, יכולה לחסוך סכומי כסף גדולים שמסתכמים בסופו של דבר עד מאות אלפי שקלים בסיום התקופה. ו
מכיון שברוב המקרים הבנק המלווה אינו אובייקטיבי (מכיוון שהוא מעוניין להלוות את הכסף) ,לא ניתן לסמוך בדרך כלל על ההצעה שתקבלו שתהיה משתלמת עבורכם לטווח הארוך והקצר לשם כך מומלץ מאוד להיעזר בייעוץ משכנתא חיצוני. 

"כיוון משכנתאות" מעניקים לכם שרותי ייעוץ ולווי בכל התהליך של לקיחת המשכנתא, בזכות קשרינו הענפים בבנקים השונים אנו מצליחים בס"ד להשיג את ההלוואה הטובה ביותר ללקוח, עם התאמה מקסימלית לצרכים וליכולת ההחזר. אנו מעניקים שירות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר שתחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים!

רוצים להתחיל לחסוך? אתם מוזמנים להצטרף אלינו!

קישורים שימושיים

לפגישת ייעוץ חינם מלאו את הפרטים ונחזור אליכם